Tu Domkowy

cennik

Tu Domek

Sezon niski: październik-kwiecień

Tam Domek

Sezon niski: październik-kwiecień

Tamten Domek

Sezon niski: październik-kwiecień

Sezon wysoki: maj-wrzesień

Sezon wysoki: maj-wrzesień

Sezon wysoki: maj-wrzesień

Tu Domek

Ceny za wynajem całego domku do 6 osób, za cały okres. Możliwość wydłużenia pobytów według standardowych cen.

Tu Domkowe wyjątki 2024

Tam Domek

Ceny za wynajem całego domku do 4 osób, za cały okres. Możliwość wydłużenia pobytów według standardowych cen.

Tamten Domek

Ceny za wynajem całego domku do 4 osób, za cały okres. Możliwość wydłużenia pobytów według standardowych cen.

To musisz wiedzieć

Minimalny czas pobytu to dwie doby

W okresie lipiec-sierpień minimalny czas pobytu to 3 doby (chyba, że jest dostępny krótszy okres w kalendarzu). Przy jednodniowym pobycie obowiązuje dopłata 100zł. Jednodniowe pobyty ustalamy indywidualnie w oparciu o wolne terminy w kalendarzu.

Kaucja zwrotna

Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 500 zł (gotówka lub przelew), zwrotna w dniu wyjazdu.

Dzieci do 1 roku życia gościmy bezpłatnie

Pomiędzy 1-3 rokiem życia 50% ceny (50zł/doba). Ze względu na architekturę domków zapraszamy nieco starsze dzieci (powyżej 12 roku życia) lub takie, które jeszcze nie chodzą. Jeśli chcecie przyjechać z młodszymi dziećmi – pamiętajcie, że schody oraz tarasy w domkach nie mają barierek, więc decyzję pozostawiamy po Waszej stronie.

Akceptujemy zwierzęta

Cena za zwierzę – 30 zł/doba/każde zwierzę. Zwierzaki powinny mieć swoje legowiska.

Tu Domkowe zasady

Tu Domek przygotowaliśmy dla maksymalnie 6 osób, a Tam i Tamten Domek dla 4 osób, zatem jeśli jest Was jest więcej i bardzo chcecie do nas przyjechać, skontaktujcie się z nami mailowo lub telefonicznie (698 296 661). Dopłata za każdą kolejną osobę wynosi 80zł/doba, Tu Domek nie pomieści więcej niż 8 osób, Tam i Tamten Domek nie pomieści więcej niż 6 osób.
Dobę zaczynamy o 16.00 w dniu przyjazdu, a kończymy o 12.00 w dniu wyjazdu.
Tu Domek możecie posprzątać sami, jeśli jednak brakuje Wam czasu lub chęci, zrobimy to za Was pobierając opłatę w wysokości 150 zł. Chodzi o podstawowe ogarnięcie po sobie;)
W Tu Domkowym świecie weekend zaczyna się już w piątek, tak więc jeśli przyjedziesz w sobotę, niestety zapłacisz też za piątek. Przy jednodniowym pobycie obowiązuje dopłata 100zł. Jednodniowe pobyty ustalamy indywidualnie w oparciu o wolne terminy w kalendarzu.

Potwierdzeniem rezerwacji jest 30% zadatek wpłacony tytułem: imię i nazwisko pobyt od do (data), na konto nr 21 1160 2202 0000 0000 9079 5530. Zadatek podlega zwrotowi najpóźniej 30 dni przed planowanym przyjazdem, a w okresie Tu Domkowych wyjątków oraz pobytów podczas sezonu wysokiego zadatek zawsze jest bezzwrotny. Pozostałą kwotę rozliczamy przelewem do 7 dni przed przyjazdem, odwołanie przyjazdu poniżej 7 dni wiąże się z 100% opłatą. Zawsze staramy się znaleźć zastępstwo – i gdy to się udaje, przenosimy termin:) 

Ze względu na architekturę domków zapraszamy nieco starsze dzieci (powyżej 12 roku życia) lub takie, które jeszcze nie chodzą. Jeśli chcecie przyjechać z młodszymi dziećmi – pamiętajcie, że schody oraz tarasy w domkach nie mają barierek, więc decyzję pozostawiamy po Waszej stronie.

Jeśli przyjechaliście ze zwierzakiem, prosimy o sprzątanie po pupilach odchodów, nie kąpanie ich w prysznicu (jeśli jest potrzeba umyć zwierzaka – dajcie znać, ogarniemy:)).

Zwierzaki powinny posiadać swoje posłania/legowisko. Bardzo prosimy, aby zwierzaki nie spały w łóżkach oraz na kanapie. Wszelkie zabrudzenia (np. pościeli) oraz szkody wywołane przez zwierzaka będą wiązały się z dodatkową opłatą.

Zależy nam na ogólnym porządku. Liczymy się z sierścią w domku, ale ze względu na potencjalnych alergików zwierzaki nie mogą spać w łóżkach.

Pamiętajcie proszę, że łącznie na terenie znajdują się 3 domki – szanujmy ciszę i odpoczynek innych  Gości:)

Przy pobycie pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 500zł (przelew, gotówka), zwrotna w dniu wyjazdu.
Tu Domek, Tam Domek i Tamten Domek znajdują się w lesie dlatego zamiast ogniska wybieramy grillowanie (grill jest dostępny w każdym domku).
Tu Domek jest na odludziu, ale w lesie, w którym cudownie się odpoczywa. I o tę ciszę i spokój chcemy dbać. Przyjazdom grup znajomych mówimy tak, wieczorom kawalerskim i panieńskim niestety nie, chyba, że nas przekonasz.

Kochamy drewno i ciepło jakie dzięki niemu uzyskujemy. W Tu Domku w dużej części znajduje się drewniana podłoga – bardzo nie lubi brudnych butów, szpilek i innych ciężkich nierówności.

A jak już jesteśmy przy drewnie – nie lubi też papierosów, dlatego na zewnątrz przygotowaliśmy miejsce do ich palenia.

W Tu domkowym świecie obowiązuje segregacja śmieci na: tworzywa sztuczne, odpady zmieszane, szkło oraz odpady bio. Śmieci segregujemy i po zapełnieniu kosza w domu dostępne są duże kosze (beczki) na zewnątrz. Ze względu na zwierzęta – prosimy o zawiązywanie worków na śmieci przed wrzuceniem ich do czarnych beczek:)
Płot jest, ale w tu domkowym świecie kręcą się nasze koty, którym żaden płot niestraszny. Koty są najedzone po prostu kot jak to kot, chodzi własnymi ścieżkami.
Jeśli chcecie, aby ktoś Was odwiedził podczas pobytu – dajcie nam znać z wyprzedzeniem. Jednorazowy pobyt do 4 osób w ciągu dnia to koszt 40zł (dodatkowe zużycie mediów). Pozostanie na noc wiąże się z rozliczeniem według cennika.

dostępny w sezonie grzewczym. Do dyspozycji Gości rozpałka oraz drewno. Poza sezonem grzewczym do dyspozycji są grzejniki elektryczne w sypialniach Tam i Tamtego Domku oraz w łazienkach wszystkich domków.

Rezerwując Tu Domek, Tam Domek lub Tamten Domek, akceptujesz wszystkie powyższe informacje. Wierzymy, że nie będzie takiej sytuacji, ale za wszystkie zniszczenia odpowiadają Tu Domkowi Goście. Tu domkowy świat (Tu Domek, Tam Domek, Tamten Domek, Tu Stodoła) nie może być wykorzystywany do celów reklamowych bez naszej zgody.

Jeśli podoba Ci się nasz Tu Domkowy świat, zapraszamy do rezerwacji.